Наші партнери

Alcatel-Lucent бачить своє завдання в тому, щоб зробити життя багатшим і різноманітнішим шляхом корінного перетворення процесів обміну інформацією.
Компанія, яка з моменту свого створення володіла винятковими можливостями по створенню комплексних комунікаційних рішень, ставить за мету розвиток взаємовідносин із замовниками і збагачення життєвого досвіду користувачів за допомогою нових можливостей зв'язку.

Компанія ASUS, яка налічує понад 10 тисяч співробітників і висококласних розробників по всьому світу, широко відома завдяки своїм інноваційним технологіям і високій якості продукції, що випускається. Компанія ASUS - лідер нової цифрової ери, що пропонує повний спектр найсучасніших і високотехнологічних продуктів.

BriefCam - розробник та постачальник систем для швидкого перегляду та аналізу матеріалів камер спостереження за допомогою Video Synopsis, інноваційної технології обробки зображень. Video Synopsis вперше робить можливим повний огляд відеозаписів і перетворює перегляд денних подій в складову частину звичайного порядку забезпечення безпеки.

Canon Europe - це дочірня компанія Canon Inc. of Japan, яка є провідним світовим інноватором і постачальником рішень для роботи із зображеннями. Клієнти компанії користуються всіма перевагами споживчих та професійних виробів для роботи із зображенням, зокрема провідним революційним фотоустаткуванням, принтерами, сканерами і біноклями, а також вдосконаленою лінійкою цифрових компактних і дзеркальних фотоапаратів.

Cisco - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування,

Компанія CONTEG є одним з найбільших виробників телекомунікаційних шаф і рішень для ЦОД в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). Портфель нашої продукції включає телекомунікаційні та комунікаційні, комплексні рішення для центрів обробки даних (ЦОД), включаючи системи прецизійного кондиціонування, інтелектуальні блоки розподілу електроживлення, системи моніторингу системи організації кабельної проводки.

Один з лідерів, які постачають високотехнологічні рішення для ІТ індустрії, від персональних комп'ютерів до конвергентних інфраструктур.

Компанія Fujitsu - японська компанія-лідер ринку інформаційних і комунікаційних технологій (ICT), що пропонує повний спектр технологічних продуктів, рішень і послуг. Понад 170 000 співробітників Fujitsu обслуговують замовників у більш ніж 100 країнах світу. Досвід компанії і міць інформаційних і комунікаційних технологій допомагають будувати майбутнє суспільства разом з клієнтами. Згідно з опублікованими звітами за фінансовий рік, що завершився 31 березня 2013 року, сукупна виручка компанії Fujitsu Limited (TSE: 6702) склала 4400 млрд ієн (47 млрд. Доларів США).

Компанія Hitachi Ltd. є материнською компанією для всіх підрозділів і фірм що входять до фінансово-промислової групи Hitachi.

Почавши свою діяльність на початку XX-ого століття з виробництва невеликої партії перших в Японії електромоторів, компанія Hitachi стала, в даний час, одним з лідируючих світових виробників устаткування в галузі інформаційних технологій.

HP

Жодна інша компанія не може запропонувати такий широкий асортимент технологічних рішень, як НР. Ми пропонуємо інфраструктуру і продукти, починаючи від кишенькових пристроїв і закінчуючи одними з найпотужніших у світі суперкомп'ютерів. Крім того, ми надаємо широкий спектр продуктів і послуг для споживачів і для розваги, від цифрової фотографії до комп'ютерів і пристроїв друку. Широкий асортимент продукції дозволяє пропонувати технології та послуги, найбільш повно відповідають індивідуальним потребам наших клієнтів.

Новаторська міжнародна технологічна компанія, утворена в результаті придбання компанією Lenovo Group підрозділів персональних обчислювальних систем і серверів x86 корпорації IBM. Lenovo одна з провідних світових компаній персональних технологій, що виготовляє інноваційні ПК та мобільні інтернет пристрої. Компанія зі списку Fortune 500, Lenovo э найбільшим світовим виробником ПК та четвертою найбільшою смартфон-компанією у світі.

Microsoft - світовий лідер в галузі інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв, програмного забезпечення та IT-послуг. Це одна з найбільших у світі корпорацій, що працює в більш ніж 190 країнах світу.

NVIDIA, заснована в 1993, активно самовдосконалюється, щоб задовольнити потреби користувачів і надати потрібну форму розвитку індустрії.

Головний офіс розташований у Санта Кларі, штат Каліфорнія.

Oracle пропонує оптимізований і повністю інтегрований комплекс апаратних і програмних систем управління бізнесом. Oracle має більш ніж 390 000 клієнтів, у тому числі 100 зі списку Fortune 100, досвід розгортання в самих різних галузях промисловості в більш ніж 145 країнах по всьому світу.
Oracle розробляє апаратне і програмне забезпечення для роботи як в хмарі, так і в центрі обробки даних, як для серверів і систем зберігання, так і для баз даних і проміжного ПЗ.

PANDUIT - це світовий лідер в розробці і виробництві засобів комунікації, що пропонує повні рішення для забезпечення вимог сучасних споживачів. СКС PAN-NET - це високопродуктивні рішення з запасом на майбутнє. Її компоненти сконструйовані з урахуванням вимог самих передових додатків, таких як Voice over IP (VoIP), Power over Ethernet (PoE), а також останніх вимог по надійності і безпеці.

Silentium Ltd. - Ізраїльська high-tech компанія, що спеціалізується на розробці та впровадженні рішень в області зниження акустичних перешкод і придушення шуму.

Компанія XEROX - провідний виробник цифрового друкарського обладнання: від моделей для персональних користувачів до високотехнологічних апаратів для професійної поліграфії. XEROX поставляє рішення, які підвищують прибутковість бізнесу замовників в усьому світі.
 

Про нас

Компанія «Валтек» - одна з провідних системних інтеграторів на ринку інформаційних технологій України. Комплекс пропонованих нами послуг складає повний цикл, починаючи від консалтингу та проектування об'єктів IТ інфраструктури, і закінчуючи впровадженням «під ключ» проектів у сфері ІТ.

Контакти

  • Київ, Україна
    пр. Науки 10
  • Пн-Пт: 09:00-18:00
    Сб, Нд - вихідний
  • Телефон: +380 44 455 72 06
  • Підтримка: +380 44 400 88 10
  • Email: valtek@valtek.com.ua