ASUS

Компанія ASUS, яка налічує понад 10 тисяч співробітників і висококласних розробників по всьому світу, широко відома завдяки своїм інноваційним технологіям і високій якості продукції, що випускається. Компанія ASUS - лідер нової цифрової ери, що пропонує повний спектр найсучасніших і високотехнологічних продуктів.

Завдяки прихильності інновацій і якості, прагнення до яких закріплено в корпоративному слогані компанії ASUS - "Inspiring Innovation • Persistent Perfection" ("Дух інновацій • Шлях до досконалості") - компанія ASUS завоювала численні міжнародні нагороди. Вартість торгової марки ASUS становить $ 1,324 млрд. ASUS вже 11 років поспіль входить до списку найбільш успішних IT-компаній InfoTech 100, що публікується щотижневиком Business Week, і займає в ньому місце в першій десятці.

Грунтуючись на глибокому розумінні вимог сучасного цифрового будинку, цифрового офісу і потреб кожного окремо взятого користувача, компанія ASUS першою в світі запропонувала такі технології і рішення, як Eee PC ™, ноутбуки та інші пристрої з обробкою з натуральних матеріалів і ексклюзивну технологію енергозбереження Super Hybrid Engine , яка застосовується в материнських платах і ноутбуках ASUS. Компанія ASUS впевнена, що пропонуючи численні інновації і технології, які впливають на стиль життя користувачів у всьому світі і вносять величезний внесок в охорону навколишнього середовища, компанія придбає нових шанувальників і розширить ринкову частку.

Компанія ASUS приділяє багато уваги питанням збереження навколишнього середовища. Дуже важливо впровадити екологічні принципи в кожному аспекті діяльності компанії, тому в ASUS була розроблена концепція Green ASUS, що охоплює важливі екологічні питання у всьому комплексі - від адміністративних бізнес-процесів до виробництва, від процесів розробки екологічної продукції до навчання персоналу.

ASUS першою в світі відмовилася від використання свинцю у виробництві материнських плат і першою представила Full HD монітор, створений з використанням безгалогенних технологій. Вона є першим у світі виробником ноутбуків, що отримали сертифікати Environmental Product Declaration (EPD) та EU Flower, а також першим виробником IT-обладнання з провідної десятки, що отримав сертифікат Eco Mark (Японія).