Briefcam

BriefCam - розробник та постачальник систем для швидкого перегляду та аналізу матеріалів камер спостереження за допомогою Video Synopsis, інноваційної технології обробки зображень. Video Synopsis вперше робить можливим повний огляд відеозаписів і перетворює перегляд денних подій в складову частину звичайного порядку забезпечення безпеки.

BriefCam відповідає на існуючий у всьому світі незадоволений попит у сфері перегляду відеозаписів, швидкого виявлення значущих подій, а також їх розслідування та вжиття заходів. Технологія Video Synopsis фірми BriefCam замінює неефективний і дорогий метод ручного перегляду відеозаписів "fast forward". BriefCam збирає події дня в стислий звіт, який дозволяє користувачеві переглянути багатогодинні відеозапису за лічені хвилини.

На ринку немає продуктів, порівнянних з Video Synopsis, оскільки це не аналітичний продукт. На відміну від автоматизованого спостереження, BriefCam призначений для таких ситуацій, коли людський фактор вкрай важливий, оскільки він спирається на досвід і інстинкт оператора, що переглядає відеозаписи.

Нещодавно компанія BriefCam отримала нагороду ASIS Accolades 2011 року в сфері спостереження. У 2010 році BriefCam отримала нагороду журналу Wall Street Journal за інноваційні технології у сфері фізичної безпеки, нагороду IFSEC у сфері безпеки за кращу систему CCTV, нагороду Міжнародної Асоціації Глав Поліції (IACP) за інновації у сфері спостереження, а також стала фіналістом європейського Global Security Challenge . BriefCam стала фіналістом Security Excellence Award 2010, в 2009 вона увійшла в список 30 кращих інновацій за версією журналу Secirity Sales & Integration і в список 10 кращих інновацій за версією журналу Stadia, а також увійшла до списку 100 кращих європейських компаній Red Herring і в список 25 кращих європейських креативних компаній CNBC. У березні 2011 BriefCam була названа партнером року 2010 по розробці системних рішень компанією Milestone Systems.

BriefCam - це приватна ізраїльська компанія з філією в США, BriefCam Inc.