Canon

Canon Europe - це дочірня компанія Canon Inc. of Japan, яка є провідним світовим інноватором і постачальником рішень для роботи із зображеннями. Більше 50 років ми надавали новаторські технології нашим споживачам в Європі.

Наші клієнти користуються всіма перевагами споживчих та професійних виробів для роботи із зображенням, зокрема провідним революційним фотоустаткуванням, принтерами, сканерами і біноклями, а також вдосконаленою лінійкою цифрових компактних і дзеркальних фотоапаратів. Крім того, наші рішення для бізнесу пропонують широкий асортимент рішень для друку та ведення документації для малого та середнього бізнесу, великих корпорацій і урядів.

Більше того, наш підрозділ промислових виробів розширює сферу діяльності компанії, пропонуючи рішення для задоволення потреб таких різнопланових ринків як: медичного обладнання, оптичних виробів, телевізійної трансляції та міжнародних інформаційних технологій.

Через офіційне спонсорство спортивних заходів (таких як Суперкубок УЄФА ™ і Кубок африканських націй) і діяльність з охорони навколишнього середовища (зокрема підтримку Міжнародного фонду захисту природи) компанія Canon висловлює своє захопленням потужними можливостями зображення і відданість японської корпоративної філософії "Kyosei", що означає "жити і працювати разом для спільного блага".