Cisco

Cisco - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п'яти основних технологічних напрямках:
- Маршрутизація, комутація і безпека;
- Рішення для спільної роботи;
- Віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення;
- Відеотехнології;
- Архітектури для трансформації бізнесу.

Чистий обсяг продажів компанії в 2012 фінансовому році склав 46100000000 доларів CША.

Компанія була заснована в грудні 1984 двома співробітниками Стенфордського університету. Штабквартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія), загальна чисельність співробітників складає 65223 чоловік. Представництво Cisco в Україні було відкрито в 1998 році.
Компанія пройшла аудит системи управління якістю (QMS - Quality Management System) на відповідність українському законодавству, що дозволило отримати серійні сертифікати відповідності системи УкрСЕПРО на ввезене обладнання Cisco.
Також компанія провела експертизу рішень Cisco на предмет технічного та криптографічного захисту інформації ДССЗЗІ і отримала більше 20 експертних висновків на свої продукти.
Cisco прагне максимально сприяти технологічному розвитку країни.
Рішення Cisco використовуються в основних галузях української економіки: у сфері телекомунікаційних послуг, у машинобудуванні, металургійній та нафтогазової промисловості, у будівництві та нерухомості, роздрібній торгівлі, банках, інвестиційних і страхових компаніях.