Hitachi

Компанія Hitachi Ltd. є материнською компанією для всіх підрозділів і фірм що входять до фінансово-промислової групи Hitachi. Штаб квартира Hitachi Ltd. розташована в столиці Японії місті Токіо.
Почавши свою діяльність на початку XX-ого століття з виробництва невеликої партії перших в Японії електромоторів, компанія Hitachi стала, в даний час, одним з лідируючих світових виробників устаткування в галузі інформаційних технологій. Сукупний річний обсяг продажів компанії становить понад 8416 млн. Йен.
Hitachi веде бізнес в самих різних областях, від соціальної інфраструктури до побутових електроприладів, матеріалів, логістики та послуг. У повній згоді зі своїм корпоративним девізом «Inspire the Next», Hitachi завжди буде вдихати нове життя в прийдешню епоху, прагнучи стати сильною компанією, яка продовжує своє зростання в XXI столітті і постійно прагне до створення зручного і процвітаючого суспільства.
Компанія розробляє і виробляє понад 20 000 найменувань товарів, включаючи комп'ютери, напівпровідники, побутову техніку, силове і промислове устаткування, інформаційні системи і розробки в області сучасних матеріалів.
Компанія Hitachi Ltd. своєму розпорядженні штат співробітників понад 300 000 чоловік, управляє 1047 дочірніми компаніями, 312 з яких розташовані за кордоном.

Корпорація Hitachi Data Systems (HDS) - світовий лідер в області рішень по зберіганню даних. Основні напрямки розвитку ІТ компанія бачить в віртуалізації, автоматизації, підтримки хмарних обчислень для всіх типів даних. Hitachi Data Systems пропонує рішення, що дозволяють скоротити витрати на інфраструктуру ІТ і зробити її більш гнучкою для бізнесу.
Протягом усієї своєї історії компанія Hitachi Data Systems, зберігала позиції технологічного лідера у виробництві систем зберігання даних старшого і середнього рівнів. Продукція Hitachi Data Systems заслужено вважається найбільш надійною і продуктивної на ринку, що підтверджується величезною кількістю замовників по всьому світу, яке постійно зростає. Основні зусилля компанії Hitachi Data Systems спрямовані на постійну розробку нових технологій, поліпшення існуючих систем, підвищення їх продуктивності, надійності і стабільності.
Будучи вузькоспеціалізованої компанією, Hitachi Data Systems має у своєму портфоліо дві лінійки систем зберігання даних, на основі яких будуються рішення, призначені для надання блочного доступу, файлового доступу (HNAS), зберігання фіксованого контенту (HCP), резервного копіювання та відновлення (VTL).
Рішення, продукти та послуги Hitachi Data Systems користуються заслуженою довірою найбільших компаній світу, зокрема, понад 70% фірм, що входять до переліку 100 найбільших корпорацій США, і 80% фірм, що входять до переліку 100 найбільших світових корпорацій журналу «Fortune».