Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Майкрософт є визнаним світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Корпорація пропонує широкий спектр програмних продуктів ділового та персонального призначення, використання яких значно підвищує ефективність праці і дає можливість застосувати новітні досягнення інформаційних технологій на роботі, вдома і під час навчання.
Корпорація Майкрософт прагне максимально реалізувати можливості, які відкривають перед людиною інформаційні технології. Концепція "комп'ютер на кожен стіл і в кожен дім" в даний час доповнюється новою концепцією - Microsoft .NET, яка відображає прагнення корпорації надати новітні інтернет-технології та інтернет-служби та розширити можливості людини за рахунок використання сучасного програмного забезпечення в будь-який час, в будь-якому місці і на будь-якому пристрої.
Продукти корпорації Майкрософт продаються більше ніж в 50 країнах світу, інтерфейс користувача надається більше ніж 30 мовами. Продукти сумісні майже з усіма платформами персональних комп'ютерів.
Сьогодні ліцензійне програмне забезпечення Майкрософт використовується на сотнях тисяч робочих місць в країнах СНД. На базі продуктів корпорації здійснюються проекти з впровадження потужних інформаційних систем в найбільших локальних компаніях і державних організаціях.
З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також локалізація і впровадження новітніх технологій на території України.
За час діяльності на комп'ютерному ринку України корпорацією створена широка мережа партнерів Майкрософт, які забезпечують оперативну і якісну підтримку на місцях. Проводяться регулярні семінари, конференції, технічні тренінги (як для замовників, так і для партнерів), на яких всім учасникам надається детальна інформація щодо нових продуктів і технологій Майкрософт, планів і кампаній.