Panduit

PANDUIT - це світовий лідер в розробці і виробництві засобів комунікації, що пропонує повні рішення для забезпечення вимог сучасних споживачів. СКС PAN-NET - це високопродуктивні рішення з запасом на майбутнє. Її компоненти сконструйовані з урахуванням вимог самих передових додатків, таких як Voice over IP (VoIP), Power over Ethernet (PoE), а також останніх вимог по надійності і безпеки. Продукти PANDUIT розроблені із застосуванням інноваційних технологій завдяки нашому постійному фокусу на інтересах споживачів і високому рівню інвестицій в НДДКР. Всі ці продукти можна охарактеризувати наступними властивостями:

  • Якість світового рівня
  • Висока продуктивність і надійність
  • Модульний, оновлений дизайн
  • Підтримка найсучасніших мережевих додатків
  • Зниження загальної вартості володіння інфраструктурою
  • Рішення, що задовольняють і перевершують стандарти TIA / EIA

Рішення PANDUIT включають в себе: кабель, модульні коннектори для мідних кабелів типу "кручена пари" і для волоконної оптики, системи зонного каблирования, розетки та панелі, системи стійок, систем управління мережами на фізичному рівні, кабельні короби, системи транспортування оптичних кабелів, системи заземлення, кабельні стяжки і аксесуари, а також системи мережевої ідентифікації.

PANDUIT має у своєму розпоряджені глобальну мережу висококваліфікованих регіональних представників, що забезпечують замовників професійною підтримкою, консультаціями та обслуговуванням. Крім того, співпраця PANDUIT із сертифікованими партнерами, проектувальниками і системними інтеграторами гарантує замовнику виконання повного спектру робіт з побудови та впровадження СКС з подальшою підтримкою, дозволяючи знизити загальну вартість володіння.