XEROX

Компанія XEROX - провідний виробник цифрового друкарського обладнання: від моделей для персональних користувачів до високотехнологічних апаратів для професійної поліграфії. XEROX поставляє рішення, які підвищують прибутковість бізнесу замовників в усьому світі.

XEROX Corporation сьогодні:

  • виробництво на трьох континентах;
  • представництва більш ніж в 170 країнах світу;
  • більше 53 тисяч співробітників;
  • більше 5 млн. замовників;
  • оборот - понад 22 млрд. доларів.
  • Продукти XEROX для офісу - це кольорові і монохромні багатофункціональні пристрої, принтери і копіювальні машини. Також XEROX пропонує програмне забезпечення для оптимізації виробничих процесів: створення дата-центрів, перекладу контрактів у формат цифрового архіву і т.д.

XEROX є одним з найбільших в світі виробників паперу та витратних матеріалів для офісної техніки.

XEROX для бізнесу - це передові розробки у сфері організації документообігу, післяпродажного обслуговування (Xerox iGen4®, Xerox 800/1000) і аутсорсингові програми, які допомагають значно скоротити витрати, сприяти розширенню бізнесу і збільшення прибутку, незалежно від розміру та сфери діяльності підприємства.

Після об'єднання з компанією ACS, XEROX стала найбільшим провайдером послуг в області документоемкіх бізнес-процесів, а також розширила список технологічних рішень для комерційних та державних підприємств по всьому світу.

В галузі промислового обладнання компанія XEROX розвиває концепцію «Новий друкарський бізнес» («The New Business of Printing ™») і сприяє досягненню успіху тисяч організацій в динамічному світі цифрового друку.

XEROX - лідер у сфері інновацій та інформаційних технологій. Компанія щорічно інвестує 6% від суми обороту в роботу п'яти дослідницьких центрів у Сполучених Штатах, Канаді і Європі, які займаються розробками в галузі передачі кольору, комп'ютерних технологій, цифрових зображень, електромеханічних систем, нових матеріалів та ін. Постійне прагнення XEROX до інновацій забезпечує партнерам і замовникам нові, більш ефективні інструменти для досягнення успіхів у бізнесі.