Lenovo

Lenovo одна з провідних світових компаній персональних технологій, що виготовляє інноваційні ПК та мобільні інтернет пристрої. Компанія зі списку Fortune 500, Lenovo э найбільшим світовим виробником ПК та четвертою найбільшою смартфон-компанією у світі.

Сьогодні Lenovo є компанією персональних технологій вартістю 47 мільярдів доларів США з більше ніж 57 000 робітників (включно з спільними підприємствами) в понад 60 країнах та обслуговує клієнтів в більш ніж 160 країнах. Компанія Lenovo зареєстрована як корпорація та має головний офіс у Гонконгу, а також операційні центри, які розміщені по всьому світу – найбільші з них у Пекіні та Моррісвіллі.

Компанія Lenovo засвідчує свій швидкий ріст в сфері персональних технологій придбанням Motorola Mobility в липні 2014 року. Завдяки цьому, Lenovo стає не тільки третьою найбільшою компанією в світі на ринку смартфонів, але й посилює свої лідируючі позиції в сфері інновацій.

Lenovo активно розвивається глобально, закріплюючись на кожному ринку, інвестуючи не тільки в продажі чи дистрибуції, а також у місцеве виробництво, R&D та інші функції. Глобальна унікальність дозволяє створювати новий тип компанії - "глобально-локальну" компанію - і позиціонувати її таким чином, щоб захищати позиції та виходити на нові рівні, закладаючи фундамент для довготермінового успіху.