Гарячі проекти з безпеки на 2015 рік

IT-блог

Компанія ВАЛТЕК пропонує своїм клієнтам і новим замовникам комплексні рішення з безпеки ІТ-інфраструктури. Клієнти, які вже використовують міжмережеві екрани ASA останнього і попереднього поколінь, отримають можливість розширити функціонал брандмауера, сервісами безпеки, з мінімальною загальною вартістю володіння.

До 25-го квітня діє спеціальна промо-програма на підписки для Cisco ASA з FirePOWER (платформи Cisco ASA 5512, 5515 і 5525)

Задача: в рамках обмеженого бюджету замовника реалізувати захист від мережевих атак і вірусів, а також контролювати роботу додатків і доступ до web-ресурсів.

Рішення: впровадити сервіси безпеки на міжмережевому екрані CISCO ASA.

У 2013 році компанія Cisco купила виробника найбільш просунутих у світі систем запобігання вторгнень і прародителя системи Snort - компанію Sourcefire. У 2014 році технології Sourcefire були успішно інтегровані в міжмережеві екрани Cisco ASA.

Рішення отримало назву ASA FirePOWER Services, які забезпечують такі функції

 • Application Visibility and Control (AVC)
  контроль і блокування додатків за категоріями і протоколам. Глибина налаштування дозволяє, наприклад, виділено заблокувати передачу файлів по Skype або використання BitTorrent клієнтів.
  • Тип ліцензування - Постійна ліцензія.
 • Intrusion Prevention System (IPS)
  система запобігання вторгнень. Дозволяє також застосувати політики IPS, автоматично створені на підставі дослідження трафіку в мережі (чарівна кнопка FireSIGHT Recommendations).
  • Тип ліцензування - підписка 1 або 3 роки
 • Web-фильтр (URL)
  контроль доступу до web-сайтів за категоріями сайтів і групам користувачів. Дозволяє автоматично обмежити доступ до заражених вірусами сайтів, а також сайтів неробочого призначення (ігри, соціальні мережі, файлообмінники).
  • Тип ліцензування - підписка 1 або 3 роки
 • Anti-Malware Protection (AMP)
  унікальна технологія шлюзового антивіруса з додатковою функцією ретроспективної захисту. Дозволяє простежити шлях поширення шкідливого файлу в мережі, виявити джерело і локалізувати всі заражені кінцеві точки.
  • Тип ліцензування - підписка 1 або 3 роки