Privat24 через iMessage

Новина

З джерела наша редакція дізналася, що тепер користувачі iPhone та Privat24 першими в світі зможуть переказувати гроші і поповнювати рахунки мобільних безпосередньо своїм контактам в iMessage, без необхідності запускати додатки і вводити номера карт одержувачів. Privat24 став першим в світі платіжним iOS-додатком, яке використовує нові можливості базового месенджера iPhone iMessage, реалізовані в 10-й версії операційної системи для гаджетів Apple.

Як повідомили в ПриватБанку, оновлена ​​версія Privat24 дозволяє власникам iPhone обмінюватися один з одним грошима зовсім магічним способом - прямо в месенджері.

«IMessage є одночасно найпоширенішим й найбільш захищеним месенджером у світі, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. - Тому поява там Приват24 було неминуче, як 27/10 ».

Щоб відправити або отримати грошовий переказ, поповнити мобільний телефон, користувачам iPhone досить натиснути на іконку Privat24 в меню мессенджера, ввести суму платежу і вибрати потрібну операцію - поповнення телефону співрозмовника, відправку або отримання грошей. Через секунду переклад буде доступний одержувачу.

До чого ж доходить прогрес? Дізнавайтесь більше, друзі.