Сімейство энергоефективных відеокарт – Radeon Pro 400-серії

Новина

 

З джерела стало відомо, що компанія AMD презентувала нове сімейство енергоефективних відеокарт - Radeon Pro 400-серії.

Відеокарти у першу чергу будуть встановлені в нові 15-дюймові ноутбуки MacBook Pro і забезпечать неймовірну продуктивність та ефективність у порівнянні з попереднім поколінням відеокарт, а також дозволять створити умови для творчості в будь-якому місці, де вас осяє натхнення.

Відеокарти Radeon Pro 400-серії були розроблені спеціально для людей творчих професій: діячів культури, дизайнерів, фотографів, фахівців з відеомонтажу та інженерів, які формують і створюють сучасний контент. Завдяки визнаній архітектурі AMD Polaris, відеокарти Radeon Pro 400-серії використовують найдосконаліший технологічний процес у галузі - 14 нм FinFET, який дозволяє створити неймовірно маленькі транзистори. Для виробництва найбільш тонкого кристала AMD застосувала технологію die thinning, що дозволило довести товщину кремнієвої підкладки із звичайних 780 мікрон до 380 мікрон, що трохи тонше стопки з чотирьох аркушів паперу. Працюючи з потужністю до 35Вт, Radeon Pro 450, 455 і 460 демонструють неймовірну енергоефективність, зберігаючи низькі температуру та рівень шуму навіть при найвищих навантаженнях у додатках для створення контенту.

Щоб привітати людей з виходом цих продуктів, а також поділитися досвідом художників і творців всіх категорій, компанія AMD запускає нову програму під назвою «Meet the Creators», запрошуючи творчих людей зібратися разом і продемонструвати свої роботи. У творців контенту буде можливість співпрацювати в різних областях, дізнаватися про нові засоби та методи, актуальних для відповідних видів творчості, а також отримати шанс взяти участь у рекламних кампаніях Radeon Pro.

Програма «Meet the Creators» також дозволить дізнатися, яку роль відіграють відеокарти Radeon Pro в творчому процесі, починаючи з використання неймовірною графічної продуктивності в популярних 2D і 3D додатках, до роботи з сучасними низькорівневими графічними і обчислювальними бібліотеками API, які допомагають прискорити процеси рендеринга. Один з аспектів цих процесів бере на себе Radeon ProRender, фізична система рендеринга AMD, яку планують перевести в сегмент відкритого ПЗ пізніше в цьому році. Вона підтримується на рівні плагінів у багатьох популярних системах роботи з 3D-контентом, включаючи Autodesk® Maya®, а також бета-версію плагіна для Rhino®. Розширюючи спектр програм, які підтримуються, AMD і Maxon також оголосили про те, що ПЗ Radeon ProRender буде доступно в майбутніх релізах потужного, інтуїтивно зрозумілого додатка Maxon Cinema 4D для 3D моделювання, анімації і рендеринга, забезпечуючи прискорення продуктивності графіки на комп'ютерах Mac за рахунок використання Radeon Pro і Apple Metal API.