Підсумки львівської конференції Unexpected Conference

Новина

25 лютого 2017 року у Львові відбувся захід Unexpected Conference, який об'єднав більше 250 успішних ІТ-підприємців, венчурних інвесторів, бізнес-ангелів, інкубаторів, стартаперів, девелоперів та всіх тих, хто тим чи іншим способом дотичний до ІТ-галузі.

На конференції паралельно працювали три потоки:

SMART MONEY: Фінансове планування - мати кошти недостатньо - потрібно вміти ними керувати; Cтартап@інвестор: пошук інвестора, як стартапу себе представити ( що включати в пітчінг, щоб зацікавити інвестора), як знайти спільні інтереси;  Успішний продаж та пошук клієнтів закордоном.

SMART PEOPLE: Стратегія розвитку компанії, створення голубого океану, шлях від сервісної компанії до продукту та навпаки; Оutsource vs product; “+” та  “-” ІТ бізнесу в інших країнах; IоT технології.

SMART QUALITIES: Як будувати не лише компанію, а і бренд; Сила нетворкінгу - ніколи не їжте наодинці; Рання розробка концепції продукту, перші продажі; Пошук та мотивація команди; Проведення переговорів та бізнес-листування з орієнтацією на закордон.

Родзинкою заходу стала релакс-перерва з грутом “Подорож по Вертикалі”, який у 2016 році, після перерви, почав знову існувати під назвою “W.A.Y.S”. Склад оновився, але фронтвумен є далі Ірина Бенько. Власне її музичні ідеї є основою проекту. Стиль : piano-rock, electronic, art-rock, relax- music. В основі – власні авторські тексти, а також використання текстів на санскриті.