UNEXPECTED CONFERENCE

Новина

Вже 25 лютого 2017 року у Львові відбудеться конференція Unexpected Conference, яка  планує об’єднати більше 250 успішних ІТ-підприємців, венчурних інвесторів, бізнес-ангелів, інкубаторів, стартаперів, девелоперів та всіх тих, хто тим чи іншим способом дотичний до ІТ-галузі.

На конференції паралельно працюватимуть три потоки:

SMART MONEY: Фінансове планування - мати кошти недостатньо - потрібно вміти ними керувати; Cтартап@інвестор: пошук інвестора, як стартапу себе представити ( що включати в пітчінг, щоб зацікавити інвестора), як знайти спільні інтереси;  Успішний продаж та пошук клієнтів закордоном.

SMART PEOPLE: Стратегія розвитку компанії, створення голубого океану, шлях від сервісної компанії до продукту та навпаки; Оutsource vs product; “+” та  “-” ІТ бізнесу в інших країнах; IоT технології.

SMART QUALITIES: Як будувати не лише компанію, а і бренд; Сила нетворкінгу - ніколи не їжте наодинці; Рання розробка концепції продукту, перші продажі; Пошук та мотивація команди; Проведення переговорів та бізнес-листування з орієнтацією на закордон.

Кому цікаво:

+ Інвестори, бізнес-ангели, представники інкубаторів та акселераторів

+ Стартапи

+ Фінансові директори та менеджери

+ Керівники  відділів продаж

+ Власники аутсорсингових та продуктових компаній

+ Для тих, хто шукає нові можливості

+ Для людей, які планують відкрити власний аутсорс

+ Власники бізнесів

+ Маркетологи, бренд та sale-менеджери

+ РМ, тімліди, науковці, девелопери (планують створювати власний продукт)

+ Для тих, хто розуміє, що самих  знань в програмуванні замало для досягнення успіху

Checkpoints in IT: бізнес стратегія, фінанси, продуктивний нетворкінг, закон та ІТ, продажі та маркетинг, важливість бренду та команди.

Локація: м. Львів

Дата: 25 лютого 2017 р.