Порядок звернення по гарантії

Якщо Ваш пристрій, по якому ми несемо гарантійні зобов'язання, вийшов з ладу або працює в позаштатному режимі, то для початку зв'яжіться з нашим сервісним центром у Києві за телефонами (044) 4008810; 4008811 - можливо, наші фахівці зможуть допомогти Вам у телефонному режимі.

Якщо все-таки ремонт необхідний, то:

 • Вам необхідно заповнити квитанцію на обслуговування. Бланк квитанції Ви можете знайти за цим посиланням . Заповнену квитанцію потрібно відправити E-mail за адресою service@valtek.com.ua, вказавши в темі листа "гарантія" (якщо Вам зручно безпосередньо доставити несправний пристрій в наш сервісний центр, то це можна зробити на місці).
 • Доставити в наш сервісний центр Ваш несправний пристрій разом із заповненою квитанцією безпосередньо або перевізником.

Компанія ВалТек здійснює відправку/отримання техніки по всій території України, користуючись послугами партнера - кур'єрської служби «Нова Пошта». Адреси філій компанії «Нова Пошта», умови доставки, а також вартість перевезення, ви зможете дізнатися на сайті компанії http://novaposhta.com.ua.

Для відправників при заповненні бланка перевізника на відправку техніки в компанію ВалТек, прохання вносити такі дані одержувача:

Одержувач: ВалТек

Доставка: м.Київ, склад № (номер складу уточніть перед відправкою в нашому сервісному центрі)

Контактний телефон: (044) 4008810

Контактна особа: представник компанії ВалТек.

Якщо у Вашому місті є сервісний центр, обслуговуючий наші комп'ютери, рекомендуємо звертатися туди.

Список сервісних центрів у містах України, які обслуговують комп'ютери торгових марок «ВалТек», «VTcomputers», «hacker».

Так само бажано надати диски з драйверами комплектуючих. Максимально точно описувати несправність і перевірте в квитанції правильність викладу, так як наш інженер буде виконувати діагностику, керуючись саме цією інформацією.

Якщо Ви відправили товар на нашу адресу - ОБОВ'ЯЗКОВО повідомте нам номер декларації через форму онлайн підтримки або телефоном.

Після закінчення ремонту ви отримаєте повідомлення про це.

Ви можете забрати відремонтований пристрій самостійно з нашого сервісного центру або підтвердити, що ви готові забрати його у вказаного Вами перевізника. Після чого ми відправимо його на Вашу адресу.

Про нас

Компанія «Валтек» - одна з провідних системних інтеграторів на ринку інформаційних технологій України. Комплекс пропонованих нами послуг складає повний цикл, починаючи від консалтингу та проектування об'єктів IТ інфраструктури, і закінчуючи впровадженням «під ключ» проектів у сфері ІТ.

Контакти

 • Київ, Україна
  пр. Науки 10
 • Пн-Пт: 09:00-18:00
  Сб, Нд - вихідний
 • Телефон: +380 44 455 72 06
 • Підтримка: +380 44 400 88 10
 • Email: valtek@valtek.com.ua