Гарантійне обслуговування

Продукція, що поставляється компанією ВалТек, зарекомендувала себе як надійна і високоякісна. Що досягається шляхом постійного вдосконалення виробництва і систем контролю якості продукції. Але навіть високоякісна техніка іноді підводить і потрібно швидко повернути її назад в стрій. Для цього в нашій компанії створена сервісна служба, мета якої в найкоротші терміни якісно усувати недоліки, що виникли в процесі експлуатації техніки.

У розпорядженні сервісної служби знаходиться власний сервісний центр (СЦ) оснащений за останнім словом техніки і має фахівцiв високої кваліфікації з багатим досвідом обслуговування і ремонту комп'ютерної техніки. Сервісна служба знаходиться в Києві. Але ми не обмежені тільки столицею. По Україні працює мережа наших сервісних центрів та сервісних центрів партнерів, які будуть раді Вам допомогти. Ми постійно працюємо над розширенням мережі сервісних центрів в регіонах та областях України.

Якщо у Вашому населеному пункті немає нашого сервісного центру або сервісного представництва ви можете передати несправне обладнання, користуючись послугами кур'єрських або поштових служб таких як «Нова Пошта», «Нічний-Експрес», «Укрпошта». Який порядок і правила передачі обладнання в СЦ ви можете ознайомитися в розділі «Порядок звернення».

Крім гарантійного обслуговування ми будемо раді запропонувати Вам і додаткові послуги. Ремонт комп'ютерів, ноутбуків, моніторів і друкарської техніки. Комплексну технічну підтримку офісної техніки, що включає заміну витратних матеріалів, заправку та відновлення картриджів.

Так як ми виконуємо весь спектр послуг необхідних для довгої і надійної роботи будь-якої офісної техніки, наші послуги можуть зацікавити не тільки кінцевих користувачів. Ми щільно співпрацюємо з сервісними компаніями, у яких немає можливості виконувати ті чи інші види робіт з обслуговування комп'ютерної техніки.

Про нас

Компанія «Валтек» - одна з провідних системних інтеграторів на ринку інформаційних технологій України. Комплекс пропонованих нами послуг складає повний цикл, починаючи від консалтингу та проектування об'єктів IТ інфраструктури, і закінчуючи впровадженням «під ключ» проектів у сфері ІТ.

Контакти

  • Київ, Україна
    пр. Науки 10
  • Пн-Пт: 09:00-18:00
    Сб, Нд - вихідний
  • Телефон: +380 44 455 72 06
  • Підтримка: +380 44 400 88 10
  • Email: valtek@valtek.com.ua