27 Трав 2015

Oracle HCM Cloud

Oracle Human Capital Management - повний, інтегрований пакет для комплексного управління кадровим резервом підприємства, у складі якого безліч унікальных для галузі рішень.
Рішення Oracle Human Capital Management поставляється з повністю інтегрованою бізнес-аналітикою&nbspі відповідає нормативним вимогам і вимогам безпеки для розгортання на вибір замовника.

Докладніше
27 Трав 2015

Microsoft Office 365 для всіх

Завдяки підписці на сервіси Office 365 в компанії ТОВ фірма ВАЛТЕК впроваджена гнучка і малобюджетна ІТ-інфраструктура, заснована на простій інтеграції хмарних технологій і стандартних офісних додатків. Минувший з моменту початку експлуатації хмарного рішення час показав правильність зробленого вибору. За 4 місяці роботи не було жодного простою в наданні сервісів, притому, що якість і функціонал послуг повністю покриває потреби підприємства.

Докладніше
27 Трав 2015

Хмарні технології. Переваги і недоліки.

З точки зору постачальника, завдяки об'єднанню ресурсів і непостійного характеру споживання з боку споживачів, хмарні обчислення дозволяють економити на масштабах, використовуючи менші апаратні ресурси, що були б потрібні при виділених апаратних потужностях для кожного споживача, а за рахунок автоматизації процедур модифікації виділення ресурсів істотно знижуються витрати на абонентське обслуговування. З точки зору споживача, ці характеристики дозволяють отримати послуги з високим рівнем доступності і низькими ризиками непрацездатності, забезпечити швидке масштабування обчислювальної системи без необхідності створення, обслуговування і модернізації власної апаратної інфраструктури.

Докладніше
27 Трав 2015

З чого почати похід в Microsoft Azure. Хмарна офісна інфраструктура.

Проект «Хмарна офісна інфраструктура» (Cloud office infrastructure) це один з напрямків бізнесу компанії «Валтек». Ми проектуємо і створюємо гібридні або приватні хмари будь-якої складності, з використанням, як уже наявних у Вас обчислювальних ресурсів, так і хмарних ресурсів Microsoft Azure, керовані в тому числі і за допомогою Microsoft System Center.

Докладніше

Про нас

Компанія «Валтек» - одна з провідних системних інтеграторів на ринку інформаційних технологій України. Комплекс пропонованих нами послуг складає повний цикл, починаючи від консалтингу та проектування об'єктів IТ інфраструктури, і закінчуючи впровадженням «під ключ» проектів у сфері ІТ.

Контакти

  • Київ, Україна
    пр. Науки 10
  • Пн-Пт: 09:00-18:00
    Сб, Нд - вихідний
  • Телефон: +380 44 455 72 06
  • Підтримка: +380 44 400 88 10
  • Email: valtek@valtek.com.ua