Microsoft Office 365 для всіх

Тільки глухий не чув, а німий не читав про Office 365 від Microsoft.

Думаємо, багато хто погодиться, що організація поштової системи один з найважливіших складових елементів успішного функціонування і розвитку сучасного офісу, незалежно від сфери діяльності компанії.

Для більшості компаній підтримка і розвиток сервера обслуговуючого електронну пошту, одне з головних завдань і проблем департаменту ІТ. Нестабільна і не встигаюча за потребами розвитку бізнесу система електронної пошти є головним «гальмом» і здатна навіть погубити сам бізнес.

Головні проблеми, які доводиться вирішувати ІТ відділу:

 • проблеми з обмеженою ємністю сховища
 • відновлення цілісності поштових скриньок
 • відновлення випадково видалених поштових скриньок або повідомлень
 • відмова всього сервера
 • безпечний віддалений доступ до пошти

Друга складова успішної та сучасної компанії - це ефективне спільне використання та редагування документів. Так історично склалося на нашому українському ринку, що цю задачу ніхто не виділяв як окрему і навіть не намагався її вирішити. Весь документообіг в кращому випадку здійснювався в електронній пошті і на файлової шарі.

Як правило вся офісна інфраструктура являє собою складний коктейль з різного «заліза» і ПО різних виробників. Утримувати весь цей комплекс в стані, який відповідав би все зростаючим вимогам бізнесу завдання непросте. Тут, і розширення штатів техперсоналу, і додаткові вкладення в відмовостійкість і як наслідок, - зростання вартості володіння.

Про зручність роботи співробітників і ефективності використання робочого часу написані книги. Та хто ж їх читає ...

З приблизно такими ж проблемами зіткнулася і наша компанія.

Проблема:

У компанії успадкований парк різнорідного устаткування ІТ-інфраструктури, що не задовольняє новим запитам розвитку компанії, що вимагає модернізації. Компанія має кілька офісів у різних локаціях. Крім того, діяльність компанії передбачає активне використання технологій мобільного доступу до корпоративних ресурсів в будь-який час і з будь-якого місця.

Рішення:

У результаті аналізу власних потреб і ретельного дослідження ринку програмного забезпечення, призначеного для створення єдиного комунікаційного середовища, керівництво компанії прийняло рішення про впровадження в компанії Microsoft Office 365.
Вирішенням всіх проблем стало впровадження в компанії Office 365.

Що таке Office 365 від Microsoft?

Office 365 - це все той же звичний Office, яким користуються більшість компаній і користувачів щодня, але набагато краще. Office 365 працює на базі хмарної інфраструктури. Це дозволяє будь-якому співробітникові користуватися своїми файлами і додатками, куди б він не відправився, і використовувати будь-які пристрої, - ПК, Mac і планшети. На будь-якому з цих пристроїв у вас завжди буде доступ до останніх версій документів. Оновлення версій програм Office відбувається автоматично.

Що включає Office 365?

Додатки:

 • Повнофункціональні додатки Office (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint і Microsoft OneNote) для установки на 5 ПК або комп'ютерах Mac.
 • Електронна пошта бізнес-класу (Exchange Online + Outlook) - загальні календарі, 50 ГБ дискового простору на кожного користувача і можливість використовувати власне доменне ім'я. Проста інтеграція з існуючою ІТ-інфраструктурою та AD
 • SharePoint.Online - створення сайтів для публікації та обговорення документів з колегами, замовниками та партнерами.
  • Публічний Веб-сайт з доменом вашої компанії.
  • Сайти робочих груп з відстеженням версій документів та розмежуванням прав доступу.
  • Сайти для спільної роботи над документами з клієнтами та партнерами (підключення до 50 зовнішніх користувачів входить в базову ціну).
  • Спільне редагування документів Microsoft, Excel, Word, PowerPoint і OneNote

Зберігання та спільне використання файлів

 • OneDrive для бізнесу надає кожному користувачеві 1ТБ особистих ресурсів для зберігання. Просте спільне використання файлів в організації та за її межами. Просте управління дозволами.

Веб-конференції, відомості про присутність і обмін миттєвими повідомленнями

 • Можливість проводити веб-збори з використанням відеоконференцій у форматі HD. & Nbsp; Демонстрація екрану і обмін миттєвими повідомленнями. Можна ділитися відомостями про присутність, обмінюватися миттєвими повідомленнями і здійснювати аудіо виклики користувачів «Skype для бізнесу».

Вбудована система безпеки

При розгляді будь-якого рішення, питання безпеки постає навіть раніше, ніж питання, «А скільки це коштує?»

Особливо у нас в країні. Та воно й зрозуміло. У непростий час живемо

 • Завдяки вбудованій системі безпеки і засобам забезпечення конфіденційності ваші дані завжди будуть під надійним захистом. Сертифікація безпеки та управління безпекою ISO 27001, ISO / IEC27002, а також всеосяжна угода про захист даних (DPA), розроблене спеціально для клієнтів з ЄС, в якому зібрані рекомендації щодо захисту конфіденційності, прийняті в різних країнах, і воно пропонується всім клієнтам незалежно від їх географічного розташування та розміру.
  • Дані зберігаються в дата-центрах Європи або Північної Америки. Фізичний доступ до даних неможливий. Охорону здійснюють незалежні охоронні компанії. Обслуговуючий персонал перебуває під постійним відеоспостереженням. За запитом контролюючих органів, доступ до даних може бути наданий тільки за рішенням суду США.
  • Захист інформації від пошкодження. Кожен блок даних зберігається в трьох копіях на різних фізичних носіях інформації. Для кожного користувача виділяється свій власний логічний том.
  • Дані зберігаються і передаються в зашифрованому вигляді
  • Доступ до даних можливий тільки після авторизації. Застосовуються правила використання тільки стійких до злому паролів.
  • Безперервність сервісів згідно SLA (Service Level Agreement) - 99,9% Цей показник гарантований Microsoft і фінансово забезпечений. Статистику по виконанню рівня відмовостійкості можна подивитися на публічному ресурсі «Центр управління безпекою Office 365»

Завдяки підписці на сервіси Office 365 в компанії ТОВ фірма ВАЛТЕК впроваджена гнучка і малобюджетна ІТ-інфраструктура, заснована на простій інтеграції хмарних технологій і стандартних офісних додатків. Минувший з моменту початку експлуатації хмарного рішення час показав правильність зробленого вибору. За 4 місяці роботи не було жодного простою в наданні сервісів, притому, що якість і функціонал послуг повністю покриває потреби підприємства.

Ми впровадили Office 365 для себе і зробимо це для Вас!