Oracle HCM Cloud

Усім зрозуміло, що для успішного розвитку бізнесу необхідний кваліфікований персонал. Всі серйозні компанії мають у своїй структурі HR-службу (відділ кадрів).
Мы рекомендуємо використовувати в роботі HR-служб Oracle HCM Cloud, який підніме їх роботу на новий рівень.
Oracle Human Capital Management Cloud супроводжує всі роботи кадрової служби від прийому нових співробітників, їх зустрічі та адаптації, до заохочення і додаткової мотивації давно працюючих, забезпечення їх здоров'я і безпеки, надавати інформацію про їх соціальну репутацію та вплив.

Oracle Social HCM Cloud дозволяє HR-службам практично безперешкодно інтегрувати соціальні програми як у внутрішні, так і зовнішні мережі.

Сервіс Oracle Social HCM Cloud надає:

  • забезпечуэ оптимізацію планування кадрового резерву. Пов'язуючи інтерактивну панель управління кадровим резервом з планами заміщення і кадровим потенціалом, HR-менеджери отримують більш глибоке, точне і цілісне уявлення про найбільш кваліфікованих та ефективних співробітників.
  • мобільний доступ до HR-інформації — на додаток до вже наявної версії для iOS, новий додаток для Oracle HCM Cloud на платформі Android дозволяє співробітникам виконувати основні HR-функції з використанням своїх мобільних пристроїв і планшетних комп'ютерів.
  • Нові засоби пошуку фахівців на соціальних ресурсах забезпечують більш тісну інтеграцію між Oracle Social Sourcing Cloud і розділом внутрішньої кар'єри в Oracle Recruiting Cloud. Використовуючи списки вакансій і цільові сторінки категорій в Oracle Social Sourcing Cloud, адаптовані до мобільних пристроїв, організації можуть швидше залучати і наймати кандидатів, виявлених у соціальних мережах.
  • Вдосконалений інтерфейс для HR-відділів, бізнес-підрозділів і рядових співробітників. Мобільні можливості забезпечують уніфікацію HR-середовища: єдиний зовнішній вигляд в браузері і на мобільних пристроях в процесі обробки, від найму до звільнення, допомагає прискорити використання програми. Для управління персоналом в режимі реального часу, в складі Oracle HCM Cloud Mobile є нові можливості виконання поширених HR-операцій, що допомагають HR-фахівцям переглядати ключові показники бізнесу та проводити поглиблене вивчення звітів, незалежно від їх місця розташування.
  • Oracle Talent Management Cloud допомагає поліпшити взаємозв'язок рекрутингу та основних HR-процесів: повна сумісність і стандартизований обмін даними між Oracle Global HR Cloud і Oracle Talent Management Cloud підвищують ефективність на всіх етапах управління персоналом. Оновлені інструменти управління ефективністю, включаючи інформаційні панелі, дайджести по електронній пошті і списки планування наступності посад, допомагають працівникам та менеджерам визначати пріоритети розвитку навичок та кар'єрного росту.

В Oracle HCM Cloud пропонується досвід користувача нового покоління. Система забезпечує співробітників і керівників єдиною зручною платформою для підтримки процесу управління персоналом - від найму до звільнення. В рамках уніфікації HCM-платформи Oracle представила рішення Work Life - вони допомагають контролювати баланс роботи та особистого життя, повний комплекс мобільних функцій і нові інтеграції.

Oracle HCM Cloud подтримує інтеграцію з Oracle PeopleSoft Payroll та Oracle E-Business Suite Payroll, надаючи існуючим клієнтам можливість переходити на хмарну модель у відповідності з бізнес-моделлю і планами розвитку.

Додатково у складі Oracle HCM Cloud нові рішення Work Life - соціальні програми, орієнтовані на залучення співробітників.

Користувачам організований доступ до всього спектру функціональних можливостей Oracle HCM Cloud зі своїх мобільних пристроїв, через будь-який браузер або мобільний додаток, при цьому інтерфейс зберігає одноманітність.

Інтерфейс користувача Oracle HCM Cloud:простота, уніфікація, доступ з будь-яких пристроїв і залученість співробітників, це допоможе бути найбільш ефективними фахівцям за наймом, кандидатам, співробітникам і керівникам.

Не дивлячись на те, що впровадження на Вашому підприємстві Oracle HCM Cloud є непростим завданням і займає до півроку і більше часу, результат витраченого часу і грошей Вас приємно здивує. А фахівці "ВалТек" допоможуть полегшити цю працю.