Серверні шафи з активним шумопоглинанням - AcoustiRACK ™ АКТИВ

Багато невеликих компаній напевно стикалися з проблемою розміщення серверів у власних або орендованих офісах. І проблема ця має крім безпеки ще й так звану екологічну складову..
Шум - повсюдний супутник сучасної людини. Він стомлює і дратує, знижує нашу працездатність і є додатковим чинником, який здатний викликати стрес.
Але вирішення цієї проблеми є. Системи активного шумозаглушення вже давно застосовуються в автомобільній промисловості. Наприклад, деякі дорогі автомобілі обладнуються, крім гарної шумоізоляції ще й системами активного придушення шуму. Принцип роботи таких систем полягає в тому, що звуковий сигнал з тим же спектром, що і шумовий, подається у внутрішній обсяг системи з шумом тільки в протифазі. В результаті звукові хвилі накладаються і скажімо так - «знищують» один одного.
Компанія ВалТек, є ексклюзивним представником і постачальником рішень ізраїльської компанії Silentium, яка спеціалізується на розробці і виробництві систем для шумозаглушення.
Одним із продуктів компанії, є шафи AcoustiRACK™, стандартних типорозмірів для серверного и телекомунікаційного обладнання.
Зараз питання про пошук офісу з окремим приміщенням для розміщення серверів, тільки з причини того, що вони сильно шумлять, можна сказати, більше не актуальне.
Встановивши всі серверне та активне мережеве обладнання в шафу «AcoustiRACK ™ АКТИВ», ви можете розмістити його в вашому сучасному офісі з фріспейс плануванням, в будь-якому зручному місці. При цьому ви і ваші співробітники будете чути тільки одне одного. Ніякий шум від працюючих серверів більше не завадить творчій атмосфері і продуктивній роботі вашого колективу.

Переваги рішення AcoustiRACK ™

  • «Серверна кімната в шафі»
  • Дозволяє встановити будь-яке RACK обладнання провідних світових виробників в офісі
  • Економія на оплаті площі приміщень
  • Ефективне використання офісних площ
  • Легкий безпечний доступ
  • ТИХА робоча обстановка
  • Зниження шуму обладнання до 30дБA
  • Всередині приміщення мінімальний шум - близько 40дБA
  • Технологія активного придушення шуму

Також ми можемо запропонувати нашим замовникам та інші рішення які поставляються компанією Silentium:
Active Structural Acoustic Control (Активний акустичний контроль структур)
Active Vibration Control (Активний контроль вібрацій)
Active Noise Control (Активний контроль шуму)
Zone-to-Zone (Безшумні виділені зони, сфери тиші)
Детальну інформацію про продукцію і рішеннях ви можете отримати, зв'язавшись з нашим відділом проектів (proekt@valtek.com.ua, тел. 044 455-72-06).