Системи моніторингу IT-інфраструктури

У разі розвитку підприємства, збільшення числа співробітників і впровадження нових додатків і служб, моніторинг IT-інфраструктури підприємства стає одним з найважливіших завдань забезпечення роботи всієї інфраструктури підприємства чи організації. Величезна частина IT-бюджету витрачається на обслуговування існуючої IT-інфраструктури, а не на модернізацію і розвиток самої IT-інфраструктури.
Система моніторингу IT-інфраструктури підприємства дозволяє кардинально зменшити витрати на обслуговування IT, автоматично виконувати рутинні дії IT-фахівців, заздалегідь попереджати про можливі неполадки, допомагає швидко виявити причину трапилися збоїв в роботі.

Хороша система моніторингу - це:

  • зниження вартості обслуговування IT-інфраструктури підприємства;
  • можливість оперативного контролю за обладнанням та IT-сервісами;
  • зниження ризиків суттєвих збоїв у роботі IT-інфраструктури підприємства в цілому та окремого важливого обладнання.

Сучасна система моніторингу заснована на безперервному зборі даних в точках контролю IT-інфраструктури, незалежна від постачальників обладнання, гнучка й масштабируема. Система забезпечує постійне спостереження за елементами IT-інфраструктури, реєстрацію змін їх станів, а також аналіз продуктивності цих елементів і мережі в реальному часі і автономному режимі. Фахівці з обслуговування IT-інфраструктури отримують оперативну інформацію про її стан на всіх рівнях. Фахівці відділів контролю та служби безпеки можуть виробляти централізований контроль і виявлення незареєстрованої навантаження на об'єктах IT-інфраструктури. Система також забезпечує збір статистичної інформації, на основі якої формуються звіти необхідні в роботі IT-служб.
Для компаній та організацій зі складною IT-інфраструктурою ми пропонуємо системи моніторингу Microsoft (Microsoft System Center Operations Manager, Microsoft System Center Orchestrator) і Alcatel Lusent (Lucent VitalSuite).
Ми пропонуємо також послуги з впровадження спеціалізованих систем моніторингу ЦОД, і систем моніторингу IT-інфраструктури невеликих офісів і підприємств.