Комплексні системи безпеки

27 Трав 2015

Системи забезпечення інформаційної безпеки. Огляд

Інформаційна безпека - захищеність інформації і підтримуючої інфраструктури від випадкових або навмисних впливів природного або штучного характеру, які можуть завдати неприйнятний збиток суб'єктам інформаційних відносин. Основні підходи до створення повноцінної системи інформаційної безпеки.

Докладніше
27 Трав 2015

Системи захисту транспорту і вантажів (GPS / GPRS моніторинг, RFID маркування)

Захист засобів транспорту та вантажів є одним із пріоритетних завдань охоронних служб. Розвиток GPS і RFID технологій виводить вирішення таких завдань на новий рівень, що дозволяє спростити і зменшити вартість захисту транспорту і вантажів.

Докладніше
27 Трав 2015

Системи охорони периметра

Система охорони периметра фіксує спробу проникнення на об'єкт, що охороняється на першому рубежі охорони, тобто на периметрі. Устаткування охорони периметра є найбільш ефективним засобом захисту від несанкціонованого проникнення, оскільки видає сигнал тривоги (з більш-менш точним зазначенням місця порушення) задовго до того, як зловмисник може проникнути в особливо важливі зони, що охороняється. 

Докладніше
27 Трав 2015

Антикрадіжні системи

Антикрадіжні системи - це комплекс протикрадіжного обладнання, складовими елементами якого є: протикражні датчики і захисні етикетки, що наносяться на товар, протикрадіжні антени (протикражні ворота), що реагують на попадання датчиків в поле її дії, а також деактиватори і знімачі датчиків, що встановлюються на касі .

Докладніше
27 Трав 2015

Комплексні системи безпеки. Огляд рішень.

ВалТек пропонує своїм клієнтам побудову або модернізації всього комплексу безпеки підприємства, а також окремих підсистем безпеки, які мінімізують ризики і загрози витоку інформації та втрати матеріальних цінностей.

Докладніше
27 Трав 2015

Системи огляду вантажів та транспортних засобів

Сучасний світ пред'являє нові вимоги до боротьби з незаконним ввезенням і вивезенням товарів, виявленню прихованої контрабанди, включаючи вибухові речовини, зброя та наркотики. Зараз доступне обладнання з унікальними функціями і сканери, що працюють в різних режимах, що дозволяє легко адаптуватися до змін експлуатаційних і режимних вимог.

Докладніше
27 Трав 2015

Організаційний принцип побудови Єдиної Системи Безпеки

Пропонується принцип організації Єдиної Системи Безпеки. Розглянуто підходи до побудови, загальна структура і основні особливості спеціалізованих підсистем безпеки підприємства. Всі події на об'єктах фіксуються і обробляються в єдиній базі даних ЄСБ. Вся інформація накопичується та обробляється в Центрі Обробки Даних ЄСБ.

Докладніше

Про нас

Компанія «Валтек» - одна з провідних системних інтеграторів на ринку інформаційних технологій України. Комплекс пропонованих нами послуг складає повний цикл, починаючи від консалтингу та проектування об'єктів IТ інфраструктури, і закінчуючи впровадженням «під ключ» проектів у сфері ІТ.

Контакти

  • Київ, Україна
    пр. Науки 10
  • Пн-Пт: 09:00-18:00
    Сб, Нд - вихідний
  • Телефон: +380 44 455 72 06
  • Підтримка: +380 44 400 88 10
  • Email: valtek@valtek.com.ua