Комплексні системи безпеки. Огляд рішень.

Відеоспостереження, охоронно-пожежні системи безпеки і системи контролю доступу є найбільш поширеними засобами забезпечення технічної безпеки на об'єктах. В даний час на ринку систем безпеки пропонується величезний вибір устаткування і програмного забезпечення для вирішення цих завдань. Часом дуже важко зорієнтуватися в розмаїтті пропонованого устаткування і готових рішень.
Багаторічна робота з устаткуванням і системами різних виробників дозволяє нам пропонувати нашим Клієнтам оптимальні рішення від лідерів галузевого ринку.

У рамках напрямку побудови технічних систем безпеки компанія ВалТек пропонує комплексний підхід до побудови ефективної системи безпеки з урахуванням цілей, специфіки та індивідуальних потреб бізнесу Клієнта.

Базовий набір підсистем, що входять в інтегровану систему безпеки можна представити таким чином:

  • Система пожежної охоронної сигналізації;
  • Система контролю і управління доступом
  • Система відеоспостереження;
  • Система управління інженерними комунікаціями будівель і споруд (ліфти, вентиляція, кондиціонування, та ін.).

Склад кожної конкретної інтегрованої системи безпеки може змінюватися - доповнюватися якимись новими підсистемами, або навпаки виключати їх із загального списку. Це залежить від конкретних завдань, визначених на етапі проектування системи.

Системи безпеки, розроблені та впроваджені нами, успішно експлуатуються рядом великих промислових підприємств і компаній, банків, казино і муніципалітетом міста.

Ядром системи безпеки є відеоспостереження . Компанія ВалТек має багатий досвід і кваліфікованих фахівців, які можуть створювати комплексні системи відеоспостереження будь-якої складності:

  • Відеоспостереження для торгово-розважальних центрів і супермаркетів - установлення системи дозволяє знизити крадіжки, контролювати роботу персоналу і касові операції, дозволяє підвищити безпеку об'єкта в цілому.
  • Відеоспостереження для стадіонів і спортивних споруд - система відеоспостереження дозволяє контролювати ситуацію в момент проведення масових заходів (ігор, змагань), підвищує рівень безпеки персоналу та відвідувачів.
  • Відеоспостереження для офісів і банків - в даній сфері безпека є важливою ланкою. Бачити і контролювати співробітників і клієнтів, спостерігати за входами в приміщення - основні завдання системи. Для таких рішень використовують самі високотехнологічні продукти, також їх часто інтегрують з системами охоронної та пожежної безпеки.
  • Відеоспостереження для промислових підприємств і складських приміщень - для контролю робочого процесу та підвищення працездатності співробітників на таких об'єктах найчастіше встановлюються прості системи відеоспостереження з недорогими камерами і віддаленим переглядом через Інтернет. Ви зможете спостерігати за своїм офісом з будь-якої точки світу.
  • Відеоспостереження для муніципальних установ - системи призначені для підвищення рівня громадської безпеки та правопорядку, протидії терористичним загрозам, підвищення оперативності та ефективності роботи правоохоронних органів за рахунок своєчасного отримання інформації про оперативну обстановку в місті.