Пропонуємо поліпшити якість обслуговування Ваших клієнтів!

Хочете позбутися черг? Ми допоможемо Вам!

27 Трав 2015

Що таке «Електронна черга»?

Електронна черга - програмно-апаратний комплекс для оптимізації управління інтенсивним потоком відвідувачів, що поєднує в собі всі необхідні функції і реалізує безліч можливостей, що сприяють легкому контролю та координації процесів обслуговування клієнтів.

Докладніше
10 Вер 2015

Проект «Електронна черга»

ВалТек пропонує послуги з установки систем Електронної черги. Ми маємо великий досвід у виробництві, монтажі, налагодженні і супроводі системи управління чергою. На середину 2015 року компанiя ВалТек поставила, змонтувала та ввела в експлуатацію майже 200 таких систем в різних варіантах комплектації. На сьогодні ми пропонуємо два варіанти базових комплектів, а також будь-які модифікації на їх основі. Ми можемо в найкоротші терміни провести, поставити Замовнику, провести монтаж і налагодження системи контролю та управління чергою.

Докладніше

Про нас

Компанія «Валтек» - одна з провідних системних інтеграторів на ринку інформаційних технологій України. Комплекс пропонованих нами послуг складає повний цикл, починаючи від консалтингу та проектування об'єктів IТ інфраструктури, і закінчуючи впровадженням «під ключ» проектів у сфері ІТ.

Контакти

  • Київ, Україна
    пр. Науки 10
  • Пн-Пт: 09:00-18:00
    Сб, Нд - вихідний
  • Телефон: +380 44 455 72 06
  • Підтримка: +380 44 400 88 10
  • Email: valtek@valtek.com.ua