Відеоспостереження за автомобільним паркуванням

Багато автостоянок (автопаркінги) є зонами підвищеної небезпеки через відсутність цілодобового контролю, і тим самим стають привабливим місцем для скоєння злочину. 

Пропоноване рішення - це інтегрована система відеоспостереження, обладнання контролю доступу, інтелектуальних модулів розпізнавання номерів автомобілів, автоматичних воріт, шлагбаумів, автоматизованих систем розрахунків та іншого охоронного обладнання.

Система здатна гарантувати безпеку клієнтів та персоналу, забезпечує цілодобове спостереження в режимі реального часу і запис того, що відбувається в зоні паркування. При спрацьовуванні інтегрованої системи сигналізації, персонал стоянки має можливість оперативно і точно реагувати на ситуацію, спираючись на інформацію, отриману з екрану монітора. Власники автотранспорту в режимі реального часу мають можливість самостійно, віддалено (через інтернет) вести спостереження за своїм автомобілем і / або отримувати «тривожні» СМС на свій мобільний телефон при несанкціонованому проникненні в контрольовану зону біля свого автомобіля. 

Система гарантує якість і легкість в експлуатації, забезпечує безперервний, цілодобовий, всепогодний контроль безпеки автотранспорту, управління доступом на автостоянку, запис в архів всіх подій в контрольованих зонах і його наступний аналіз.

Основні елементи системи відеоспостереження:

  • це зовнішні (клас захисту IP66) IP - відеокамери із вбудованим інфрачервоним прожектором, розташовані по периметру контрольованої автостоянки (автопаркінгу);
  • внутрішні IP - відеокамери «риб'яче око», які дозволяють здійснювати відеомоніторинг усіх кутів приміщення (360⁰) за допомогою тільки одного пристрою. Спотворене зображення, отримане з камери «риб'яче око», перетворюється в звичайний лінійне зображення. Можна здійснювати перегляд в реальному часі, застосовувати такі функції, як виявлення руху, маска конфіденційності, тривожні повідомлення через веб інтерфейс, без встановлення будь-якого програмного забезпечення, використовуючи будь-який інтернет-браузер.
  • неспеціалізований (відповідно недорогий) сервер відеореєстрації;
  • комутатор (маршрутизатор) ;
  • монітор (опціонально).

Інтегрована система контролю доступом складається з автоматичного шлагбаума (або воріт), безконтактних зчитувачів Proximity і Smart карток доступу та комплексної програми розпізнавання автомобільних номерів (опціонально).