Система відеоконференцзв'язку, що зв'язує центр і 25 віддалених філій.

Загрузить Adobe Flash Player

(На флеш-картинці із спливаючими підказками паказано розміщення елементів і систем).

Задачі Проекту:

  • Пов'язувати між собою центр і 25 віддалених філій.
  • Дозволяти проводити як групові наради та конференції, так і оперативний відеозв'язок між центром і конкретним філіями, а також відеозв'язок між двома різними філіями, які беруть участь у системі, за схемою «точка-точка».
  • Забезпечувати «постійну присутність» всіх учасників відеоконференції з підтримкою високої роздільної здатності до 1080p (30 кадрів в секунду).
  • Надати можливість учасникам системи відеоконференцзв'язку використовувати виділені під відеоконференцзв'язок IP-канали для доступу в інтернет, електронного справу обороту та ін.  

Виконання проекту:

Виконати цей проект ми вирішили на базі системи відеоконференції фірми RADVISION. Ми запропонували наступне обладнання:

  • сервер багатоточечної конференції SCOPIA ELITE MCU 5230;
  • груповий відеотермінал SCOPIA ХТ4200;
  • настільні системи відеоконференцій SCOPIA VC240 (відеотермінали на місцях);
  • сервер управління «ВАЛТЕК» (сервер управління відеоконференцзв'язком);
  • маршрутизатори CISCO 2911 / K9.

Відео система, побудована на основі обладнання RADVISION, забезпечує найвищу якість і передові можливості для проведення конференції. Системи RADVISION забезпечують гнучку архітектуру і дозволяють конфігурувати систему конференцзв'язку в реальному масштабі часу, що максимально відповідає поставленим завданням. Система легко інтегрується в сучасні IP мережі, забезпечує повну взаємозв'язок і взаємодія між усіма пристроями IP мережі. Завдяки стандартизованим протоколам відеозв'язку без проблем можна організовувати відеоконференції з відеосистемами сторонніх виробників.

Особливості та основні функціональні можливості обладнання:

Надвисока роздільна здатність. Функції обробки відео високої роздільної здатності у форматі 1080p, багатопотікове дистанційне присутність, необмежена кількість конференцій, персональний режим виводу для кожного учасника і звук AAC дозволяють проводити за допомогою SCOPIA Elite конференції в надвисокому дозволі. Використання новітньої технології DSP забезпечить якість без компромісів.

Гнучкий розподіл ресурсів. Система здатна легко і просто реалізувати підтримку різних терміналів. Підвищений дозвіл при чотирикратної ємності пропонує незрівнянну якість. Автоматичне динамічний розподіл ресурсів на вимогу забезпечить підтримку будь-якого поєднання кінцевих пристроїв без внесення змін в конфігурацію.

Оптимізована якість. Використання окремого кодувальника для кожного учасника гарантує оптимальну якість для всіх відео терміналів у мережі. Масштабоване кодування відеосигналу (SVC) H.264 забезпечує найвищу продуктивність в нестабільних мережах.

Максимальна практичність. Система SCOPIA Elite була спроектована користувачами та адміністраторами. Особливе значення приділялося простоті і практичності рішення. Виведення даних на екран, зручні засоби створення конференцій та доступ за допомогою розширеного відео-автосекретаря / IVR максимально спростять участь у конференціях. Ведучий в галузі інтерфейс управління спрощує складні на перший погляд завдання; користувачі можуть моментально отримати доступ до важливих статистичних даних, що дозволить заощадити зусилля, час і гроші.

Впровадження проекту:

Проект реалізований і впроваджений для побудови Системи відеоконференцзв'язку в Криму за договором з Управлінням справами Ради Міністрів АР Крим.